Barvy

 

Nový 7místný Chevrolet Orlando. Praktičnost nikdy nevypadala lépe.

Zapomeňte na kompromisy! Nový Chevrolet Orlando dokazuje, že je možné spojit skvělý vzhled a účelnost v jeden celek.

Chevrolet Orlando je vozem, který nabízí praktické výhody 7 míst a impozantní zavazadlový prostor, ale styl není ani náhodu díky výraznému vzhledu pozadu.

Se všemi bezpečnostími prvky, na které si jen vzpomenete, Chevrolet Orlando chrání a slouží.

Pokud žijete aktivním životem nebo máte velkou rodinu, Chevrolet Orlando se skvěle hodí k vašemu životnímu stylu a přitom nebudete muset obětovat ani špetku designu.

 Chevrolet Orlando. 

Orlando – perla designu

Design pro Chevrolet Orlando klíčový a vozu propůjčuje přitažlivost, která není u 7místných automobilů běžná.

Tvarování karosérie a zvýrazněné podběhy kol propůjčují vozu jedinečnou siluetu. Orlando je nesmírně elegantním vozem a přitom si zachovává užitné vlastnosti rodinného MPV.

Uvnitř Chevroletu Orlando najdete také jemné dotyky elegance a rafinovanosti, duální kokpit v piánovém laku je doplněn stylovým ledově modrým podsvícením. Číselníky jsou dobře umístěné a čitelné, všechny důležité informace se tak snadno dostanou jak k řidiči, tak spolujezdcům.

Orlando je plné chytrých řešení, třeba ovládání některých funkcí vozu na volantu nebo skryté úložné prostory na nejobvyklejších místech. Ale jeden úložný prostor je chytře a překvapivě ukryt za panel audio soustavy.

Univerzální, účelný a komfortní uvnitř

7 sedadel Orlanda nabízí mnoho možností pro přepravu cestujících anebo nákladu – je zde celkem více než 30 kombinací uspořádání sedadel.

Těchto 7 sedadel je uspořádáno do 3 řad – 2. řada je sklopná a dělená v poměru 60/40, zatímco všechna další sedadla jsou sklopná samostatně.

Vyberte si tu pravou kombinaci pro vás nebo složte všechna sedadla (kromě sedadla řidiče) a vytvořte nákladový prostor, se kterým se můžete směle vydat na velký rodinný nákup nebo přepravovat velké a rozměrné náklady …

Brilantní bezpečnost

Chevrolet Orlando je skrz naskrz vybaven, aby ochránil všechny své pasažéry.

Celkem 6 airbagů (přední, boční a okenní) již ve standardní výbavě a elektronický stabilizační systém ESC, který kontroluje činnost brzd a garantuje stabilitu jízdy i v kritických situacích .

O děti je postaráno díky dvěma standardně dodávaným kotevním bodům systému ISOFIX u zadních sedadel.

Změňte svůj pohled na 7místný vůz

Spojením prvotřídní praktičnosti a nádherného stylingu dává Chevrolet Orlando nový rozměr tomu, jaký by 7místný automobil měl být.

 

 

 

 

Webhosting-domeny.info

Webhosting-domeny.info