Barvy

ice-silvercarbon-flasholympic-whitewhite-pearlplacid-greyposeidon-bluemorello-reddaydream-beigesmokey-grey

Nový Chevrolet Malibu - prémiový sedan s vybraným stylem

 

Malibu je nedílnou součástí amerických dálnic od roku 1964. V průběhu let si tento rodinný sedan vysloužil bezpočet ocenění – od roku 2008 více než 40. A nyní přichází na trh v České republice. Nový model Malibu má představovat auto, po jakém toužíte: se skvělým řízením, vysokým komfortem a dobrou výbavou.

Více o Malibu na této stránce

Tyto odkazy vám pomůžou najít rychle to, co hledáte:

Výraz stylu a energie

   Malibu má úžasnou siluetu připomíná kupé. Široký, stabilní podvozek, šípovité světlomety a výrazné zadní linie karoserie připomínají ikonický model Camaro. Xenonová přední světla a diodová zadní světla přidávají na eleganci už tak přitažlivým tvarům. *

Aerodynamicky účelný design

Vzhled Malibu není jen pro parádu. Aerodynamická účinnost hraje velmi důležitou roli také tím, že pomáhá minimalizovat hluk i vibrace a navíc snižuje spotřebu paliva. Můžete ji vidět v siluetě auto připomínající kupé, ale i v detailech, jako je velké zadní víko zavazadlového prostoru, který slouží jako spojler. Boční zpětná zrcátka a zaoblené rohy jsou také aerodynamicky optimalizovány.

Prohlédněte si  tyto stylové prvky v galerii obrázků Malibu.

Luxusní a komfortní interiér

Malibu nepostrádá půvab ani uvnitř. V první řadě objevíte řadu prvků informační a zábavní soustavy. Ovládací prvky audio-systému Pioneer™ umístěné na volantu plus USB, Bluetooth a MP3 připojení. K dispozici je 7” plně barvený dotykový displej – se skrytou odkládací přihrádkou. * Ta je ideálním místem pro váš smartphone nebo iPod®.

Charakteristický duální kokpit Chevrolet se  7” dotykovým displejem. Po odklopení čelní desky přehrávače se objeví skrytá odkládací přihrádka.Kvalitní čalouněná sedadla pro komfort na dlouhých cestách.

Bohatý a kultivovaný interiér

Široká, pohodlná sedadla a velký úložný prostor jsou patrné na první pohled, stejně zjevná je ale i útulnost. Kabina vozu Malibu je příjemným místem k pobytu.Materiály tlumící hluk v konstrukci kabiny, nezávislé zavěšení kol a izolovaný nosník motoru – to vše přispívá ke klidu.

 

Už žádné hledání klíčů

Představte si, že nemusíte hledat klíče v tašce nebo v kufříku. Pokud máte klíč u sebe, dveře se automaticky odemknou a – jakmile budete uvnitř – stačí stisknout tlačítko zapalování a vyrazit na cestu. Standarní prvek výbavy LTZ.

Skvělá, pohodlná sedadla

Zvažte, kolik času strávíte v autě v průběhu let. Design a konstrukce sedadla jsou velmi důležité a designéři Malibu na to nezapomněli, a proto jsou sedadla:

  • Polstrovaná pro komfort při dlouhých cestách

  • Nastavitelná, takže si můžete najít perfektní pozici

Navštivte Galerii interiéru Malibu a ochutnejte vice z luxusní kabiny Malibu.

Vynikající jízda a ovládání

Malibu nabízí skvělý pocit z jízdy. To je částečně díky tuhé karoserii, která přináší vysokou torzní tuhost. JInak řečeno – sedí na silnici a dává vám pocit, že máte všeplně pod kontrolou. Použití kvalitních materiálů také znamená, že uvnitř je velmi málo hluku a vibrací.

Tuhá konstrukce karoserie předznamenává excelentní jízdní vlastnosti Malibu.

 

Systém řízení ZF ® přímo pracuje s tuhou konstrukcí karoserie. Přináší snadné ovládání při nízkých rychlostech (jako parkování), více zpětné vazby při vyšších rychlostech (jako přejíždění mezi jízdními pruhy na dálnici) - ale vždy s naprostou přesností.

Pro více informací o těchto funkcích a možnosti volby 6stupňové automatické a 6stupňové manuální převodovky, si prohlédněte stránku s technickými specifikacemi Malibu.

Bezpečnost Malibu

Pevná konstrukce karoserie zajišťuje nejen skvělou ovladatelnost, ale také chrání cestující . Pěti hvězdičkami NCAP oceněný model Malibu má vskutku impozantní řadu standardních bezpečnostních prvků. Kromě šesti airbagů, elektronického stabilizačního systému StabiliTrak® a regulace prokluzu, což je výbava, kterou lze očekávat, nabízí Malibu rovněž*:

  • aktivní opěrky hlavy (která v případě nárazu chrání hlavu před zpětným pohybem);

  • bederní opěrku na ochranu dolní části zad;

  • systém uvolnění pedálů (pedály mohou být při haváriích nebezpečné, proto je tento systém odstraňuje z cesty);

  • systém monitorování tlaku v pneumatikách.

Pevná konstrukce karoserie Malibu znamená spolehlivé, dynamické ovládání a ochranu cestujících.

Malibu příslušenství

 

Následující příslušenství zajišťující dětskou bezpečnost je k dispozici pro Malibu:

  • Dětskou sedačku “Duo Plus”

  • Dětskou sedačku “Baby Safe Plus”

  • Základnu ISOFIX pro “Baby Safe Plus”

Plná řada příslušenství Malibu bude k dispozici v průběhu roku 2012.