Barvy

captiva béžová daydreamcaptiva bílá olympiccaptiva bílá pearlcaptiva stříbrná icecaptiva červená morellocaptiva modrá poseidoncaptiva šedá thundercaptiva šedá placidcaptiva carbon

Videa

Chevrolet Captiva – Víc síly. Víc praktičnosti. Víc možností.

 

Poznejte Captivu. Rodinné SUV s překvapivým vzhledem a praktičností, kterou vyžadujete. SUV vytvořené na základě úspěchu předchozího modelu, Captiva je auto, které splní veškeré požadavky celé rodiny (od víkendového pikniku pro sportovní jízdu).

Na této stránce:

Seznamte se lépe s Captivou:

Styl s účelností

Silné motory pod kapotou doplňují sebevědomý výraz exteriéru Captivy.

Každý designový prvek zasazený do celku zaručuje, že vůz je působivý na pohled a je zábavné ho řídit. Prohlédněte si více obrázků exteriéru Captivy.

Kvalitní interiér a úložné prostory

Když došlo na řešení interiéru, kompletně jsme Captivu 2011 předělali. Stále si budete užívat prostorný a vzdušný interiér, ale dokonalá kvalita interiéru je okamžitě patrná z každého detailu, tvaru a textury.

Captiva má tři řady sedadel pro usazení až sedmi lidí. Sedačky lze sklopit v případě převozu velkého nákladu. Pro lepší představu sledujte video s interiérem Captivy a jejími úložnými možnostmi.

Skutečná radost z jízdy

Pod kapotou najdete jeden ze čtyř nových silných motorů – motorů, které se honosí nejnovější manuální nebo automatickou šestistupňovou převodovkou pro dynamickou a hladkou jízdu.

Benzínové motory

Motory Captivy mají několik technologických zlepšení. Je mezi nimi i 3.0 l benzínový motor ECOTEC s proměnlivým časováním ventilů o výkonu 258 koní a zrychlením z 0-100 km/h za 8,6 sekund.

Dieselové motory

Naše dieselová nabídka nezklame nikoho. Náš nový turbodiesel 2.2l bude dostupný ve dvou výkonových verzích: 163 a 184 k. Nejenže jsou naše dieselové motoryvýkonnější, ale mají i nižší emise CO2 emise a plní emisní normu Euro V.

Převodovka a jízdní možnosti

Vyberte si manuální nebo automatickou převodovku. Vyberte si pohon na předních nebo všech 4 kol. Nezáleží po jaké cestě jedete, Captiva je stavěná pro dynamickou jízdu, sedí v zatáčkách a je pro ní charakteristický požitek z jízdy.

Bezpečnostní prvky Captivy – nyní s 5 hvězdičkami NCAP

Captiva má 6 airbagů – dvojitý přední a boční airbag pro bezpečnost řidiče a spolujezdce, okenní airbagy pro pasažéry vzadu. Tříbodové bezpečnostní pásy s předpínačem a omezovačem zádržné síly zajišťují cestující na předních sedačkách. Dětská sedačka je přichycena systémem ISOFIX na krajních sedadlech druhé řady.

 

Být na silnici v klidu je také důležité. Proto je dobré vědět, že Captiva disponuje mnoha prvky aktivní bezpečnosti ve standardní výbavě: systém regulace prokluzu, systém elektronické kontroly stability a ABS s brzdovým asistentem.

 

Další chytrý bezpečnostní prvek je asistent rozjíždění do kopce (HSA), který zabraňuje couvnutí a umožňuje tak bezpečnější rozjezd při zastavení v kopci.

 

Jízda z kopce je jednodušší díky DCS. To je technologie, která automaticky zpomalí vůz při klesání, což znamená, že nemusíte držet nohu na brzdovém pedálu.

Sledujte video s výbavou Captivy pro představu, jak fungují světlomety s funkcí„Follow me home“ ve standardu, nebo volitelná parkovací kamera.

Příslušenství a doplňky

Vyvinuli jsme rozsáhlou řadu příslušenství, takže si můžete vaši Captivu upravit podle svých představ. Je zde všechno přes nosiče kol, držáky lyží, střešních boxů a mnohem víc. Když dojde na bezpečnost dětí, příslušenství zahrnuje tyto důležité prvky:

 

  • Dětskou sedačku “Duo Plus”
  • Dětskou sedačku “Baby Safe Plus”
  • Základnu Isofix pro “Baby Safe Plus”

Vyhledejte si více o Captiva příslušenství nebo si stahněte katalog příslušenství k nové Captivě.