… více

 

VSTUP NA STRÁNKY VĚNOVANÉ
CHEVROLET CAMARO
Camaro
 

… více

 

Akce Na Zimu...

Nabídka zimních pneumatik + Prohlídka před zimou:

Přezouváme již od 399/149 kč !!!s možností uskladnění PNEU.

Výprodej pneu a disků

 • Dezinfekce klimatizace 299,-Kč
 • Prohlídka před zimou 99,-Kč
… více

Slevy až 30% na nahradní díly starších vozů Chevrolet

Chevrolet Economy Service nabízí originální náhradní díly na opravy za velmi výhodné ceny.

 
Pro vozy staré 4 nebo 5 let poskytují partneři programu slevu 10% na originální náhradní díly.
Pro vozy staré 6 let a starší je poskytována sleva na originální náhradní díly dokonce 30%!

 

Svěřte zdraví svého vozu do rukou odborníkům. Nejlepšími odborníky na zdraví vozů Chevrolet jsou autorizované servisy Chevrolet. Navíc nyní na starší vozy nabízejí ještě výhodnější ceny než dosud. Příznivé ceny, spousta oprav na počkání a hlavně záruka kvality jménem Chevrolet!

Základní podmínky programu Chevrolet Economy Service

*Ceny dílů v rámci programu platí pouze tehdy, pokud je oprava provedena v autorizovaném servise participujícím v programu. Slevy se vztahují pouze na originální náhradní díly. Nevztahují se na díly dodávané v rámci tzv. lokálních programů (např. pneumatiky, zámky řazení apod.). Program nelze kombinovat s dalšími servisními programy Chevrolet nebo programy jednotlivých partnerů není-li výslovně uvedeno jinak.

Program Chevrolet Economy Service se vztahuje všechny modely vozů Chevrolet , pro které mají participující servisy autorizaci (nevztahuje se tedy např. na individuálně dovezené severoamerické modely Chevrolet). Nabídku lze vztáhnout i na vozy značky Daewoo.

Slevy vycházejí z aktuálních doporučených cen náhradních dílů Chevrolet.

Podrobnosti o programu se dozvíte také na zákaznické lince
810 700 700.

Co byste také měli vědět:

O motorových olejích:

 • Hladinu motorového oleje kontrolujte pravidelně – je přirozené, že motor určité množství oleje spotřebovává. Nebojte se tedy si při výměně oleje vzít jednu lahev oleje navíc na  řípadné dolití. Vyhnete se tím shánění správného oleje ve chvíli, kdy bude potřeba dolít.
 • Použijte specifikaci oleje uvedenou v návodu k obsluze pro váš vůz. Pozor, nejde jen o viskozitu, ale i o kvalitativní specifikaci (např. dle ACEA)
 • Partneři Chevrolet používají zásadně kvalitní značkové oleje, většinou přímo oleje GM, které k zaručené ochraně motoru přidávají i atraktivní cenu.

O brzdách:

 • Nejsou brzdové destičky jako brzdové destičky – liší se tvrdostí, kvalitou, životností.
 • Nesprávné brzdové destičky mohou způsobit předčasné opotřebení, poškození brzdových kotoučů, zhoršení funkce brzdové soustavy a někdy svým poškozením mohou způsobit i havárii
 • Originální brzdové destičky jsou vyzkoušeny přímo pro vozy Chevrolet a svou specifikací tedy odpovídají nastavení celé brzdové soustavy daného vozu. Zaručují optimální funkci a optimální životnost.

O neoriginálních dílech:

 • Nejsou neoriginální díly jako neoriginální díly. Často se na trhu vyskytují nepodařené kopie či padělky. Naopak jen zřídka lze nalézt díly opravdu srovnatelné kvality s originálem. Navíc u málokterého z nich je srovnatelnost skutečně prokázána patřičnými zkouškami.
 • Zatímco nepodařené kopie vám pravděpodobně uškodí „pouze“ svou nevalnou kvalitou, se kterou však může zákazník počítat již při koupi takového produktu, padělky vás mohou navíc oklamat svou vnější podobou s originálem. Podoba však obvykle končí na obalu výrobku, dále jde již o naprosto odlišný výrobek.
 • Některé padělky jsou svou vnější podobou skutečně těžko k rozeznání. Jistotu dodání skutečného originálního dílu máte tedy pouze u autorizovaného servisu.

Aktuální přiřazení slev k modelovým rokům je následující:

Stáří vozu (roky) Modelový rok 10. pozice VIN Sleva

0

2011

B

0%

1

2010

A

0%

2

2009

9

0%

3

2008

8

0%

4

2007

7

10%

5

2006

6

10%

6

2005

5

30%

7

2004

4

30%

8

2003

3

30%

9

2002

2

30%

10

2001

1

30%

11

2000

Y

30%

12

1999

X

30%

13

1998

W

30%

14

1997

V

30%

Zeptejte se svého partnera Chevrolet na další aktuální či dlouhodobé nabídky!

… více

Chevrolet WTCC Oblečení      

 1. Jste fanouškem této značky? 
 2. Chcete vypadat na srazech jinak než ostatní ?
 3. Zde si můžete objednat triko !!

Dejte vědět ostatním pro jakou Automobilku žijete.

Zakupte si u Nás Oblečení na propagaci Chevroletu. Oblečení je z kvalitních materiálu pohodlné a příjemné na dotek za příjemné ceny.

Máme pro Vás :

 

… více
Sphere card
Poskytujeme výhody a slevy na kartu Sphere card.

Chevrolet Camaro 50th Anniversary - Limited Edition k prodeji od 07-08/2017 - již prodáno!

manuální převodovka, verze EU s plnou zárukou,technologický paket ZN2, Magnetic Ride control, Navigace, On Star asistence, Wi-Fi,...  Cena včetně všech poplatků: 1.463.000 kč

 

Limitovaná edice

Camaro 50Th Anniversary edition – EU verze

6.2L V8 , 6ti stupňový manual s aktivní kontrolou trakce

- zadní hnaná náprava

Camaro V8

453 PS, 617 Nm

0-100 km/h za 4.4 sec. (coupe automat)

Nejvyšší rychlost 290 km/h

Brembo® brzdiče 4-pístové chlazené vzduchem

(345 mm vpředu/338m vzadu)

Camaro Turbo and Camaro V8

§ Drive Mode Selector – volitelné jízdní režimy

Snow/Ice, Tour, Sport

§ Nová generace Chevrolet MyLink Info systému s

8” dotykovým displejem, s plnou kompatibilitou se Smart telefony

§ Zadní kamera zpětného pohledu

§ Tempomat

§ Dvouzonová automatická klimatizace

Kapota, nárazníky (přední & zadní) a zadní křídlový přítlačný spojler

Chlazení převodovky

(IO6) Chevrolet MyLink infosystém s 8" barevným dotekovým

displejem, AM/FM/DAB a DAB+ radio s Navigací

Volič jízdních módů - Snow/Ice, Tour, Sport

(ZN2) Comfort & Technology Paket

(A45) Paměť sedadla řidiče vč.nastavení zpětných zrcátek

- (K4C) Bezdrátové dobíjení Smart telefonu

- (UVD) Vyhřívaný volant

- (UHS) Digitální středová kaplička palubního počítače 8“

- (UV6) Nastavitelný barevný Head-Up Display

- (UFG) Hlídání slepého úhlu

- (UKC) Hlídání přejetí z pruhu do pruhu s výstražným systémem

- (DAZ) Sklopná a vyhřívaná zpětná zrcátka, u řidiče samostmavovací

- (C70) 24 barev podsvícení interiéru

- (B7G) Podsvícení prahů

automatická s řazením volantu 6-ti stupňová manuální s akt.kontrolou trakce 8-mi stupňová automatická s řazením volantu Parametry a spotřeba paliva Coupe Zryclení 0-100 km/h Manual / Au 4.6// Max. rychlost ( km/h ) 290 Spotřeba v městě ( l/100km) Manual  19.0 Spotřeba mimo město (l/100km) Manual / Automat  9.1 Spotřeba kombinovaná (l/100km) Manual  12.8/

CO2 kombinované ( g/km ) Manual 292Pohotovostní hmotnost (kg)  1734

 

-          Magnetic Ride control

-          Nightfall Gray Metallic

-          Ozdobné prvky exteriéru a interiéru

-          K dispozici 8 měsíc 2017 –

-          Záruka 3 roky/100000 km

-          Jediné vozidlo v ČR !

CENA: 1.185 950,- Kč bez DPH

Jedná se o jediné vozidlo v ČR s manuální převodovkou z celkem pěti kusů této limitované edice. Zajímavostí je, že oproti předchozímu generaci je vybaven i zapnutím tzv. meziplynu pro plynulé řazení. Řadící páka je provedena ve sportovním designu a s krátkými drahami řazení a vozidlo Vás informuje, že by bylo vhodné přeřadit Vůbec tato generace je oproti předchozí doslova prošpikována novými technologiemi. Pouze oficiálně dovezené evropské verze, které máme tu čest nabízet jsou vybavené 4 výfuky, magnetickým podvozkem, komunikují v českém jazyce, mají kompletní záruku, navigaci, Wi-fi hotspot a jsou napojené na asistenční službu se satelitním vyhledáváním On Star. Je až neskutečné co všechno tato služba nabízí. Velmi příjemné je také rychlé satelitní vyhledávání rádiových stanic.

Dílenské zpracování je na velmi dobré úrovni, již se neliší od evropských vozidel. Vozidla jsou vybavené čtyřmi jízdními režimy, podle toho taky využívají výkon motoru. Informační centrála řidiče je vlastně malý počítačový displej, který lze přestavovat, dle Vašeho vkusu a požadovaných informací. Navigace se může promítat v panelu autorádia, v informační centrále řidiče nebo na čelním skle.. Pěkný efekt je také nastavení podsvícení z 24 barev a osvětlení prostoru pro nohy řidiče a spolujezdce. Toto vozidlo je prostě úžasné. A jízda v něm je opravdu zábavná. Vozidla jsou vybavená bezklíčovým vstupem i Startováním.

 

Nebudu se rozepisovat o další výbavě, která je ve vozidle a kterou předchozí generace nedisponovala..

 

Jen bych připsal důležité informace. Vozidlo bylo vyrobeno v tomto roce, zatím není registrováno na SPZ, nicméně během několika málo dní bude. Zatím se s ním veřejně nejezdí, je možno se do něj posadit, nastartovat a od posledního týdne v Září bude možné pro Vážné zájemce absolvovat  testovací jízdu.

Cena tohoto vozu je 1463000 kč vč. DPH.

Čím se tato limitovaná edice liší od běžné verze V8?

Speciálními dvou(tří)barevnými metalickými pruhy na kapotách s logem Fifty, unikátními koly a brzdiči, nápisem na blatníku a zádi vozidla a když otevřete dveře, rozsvítí se velmi efektní podsvícené prahové lišty. V interiéru byla použita oranžovou nití prošitá černá kůže a semišové prvky i v sedadlech, prošitý volant s logem Fifty, opěrky hlavy s logem fifty, přistrojová deska s logem fifty, hlavice řadící páky v designu této edice. Celé Vozidlo je nalakováno velmi elegantní metalickou barvou Night Fall.

 

Připojím také informaci i k běžným vozidlům. Importér má v nabídce nějaké volné vozy MY 2017/2018. Vozy modelového roku 2018 mají mírně upravené ceny oproti MY 2017,a na přelomu Září/října bude možné po omezenou dobu objednat limitovanou edici ZL1.

 

V případě zájmu o seznámení se s tímto vozem na živo, mě prosím informujte dopředu, abych Vám zajistil individuální přístup, maximum času a 100% pozornost, během doby, kterou u nás strávíte.